Vítejte v e-shopu HennaLamda.cz!

Na našich stránkách máte možnost nejen nakoupit přírodní kosmetiku od přímého dovozce, ale zejména načerpat velké množství informací o barvení vlasů hennou, orientální cukrové depilaci a tradiční výrobě přírodních olivových mýdel. 

Kategorie

Košík  

Žádné produkty

0 Kč Poštovné
0 Kč Celkem

Objednat

Připojte se k nám


Šátky a šály / Počet produktů: 6

Šátky a šály

Připravili jsme pro Vás široký výběr šátků a šál z Egypta, které Vám zpříjemní pošmourné podzimní a zimní...

Připravili jsme pro Vás široký výběr šátků a šál z Egypta, které Vám zpříjemní pošmourné podzimní a zimní dny, zahřejí a díky svým výrazným a jasným barvám rozzáří Vaše oblečení. Vybírejte z bohaté kombinace barev a vzorů. Nechte se inspirovat a vytvořte si originální barevnou kombinaci přesně podle vašich představ, získejte zajímavý a zároveň praktický módní doplněk, který vás zahřeje. Všechny šátky jsou dovezeny z Egyptské arabské republiky.

Více

  • Začínáte s hennou?


    Zkuste náš fotonávod. Nabízíme názorný příklad, jak postupovat při nanášení henny na vlasy i v případě dvoufázového barvení...

  • Čím je tak výjimečné?

    Mýdlo Aleppo je jednou z nejvýraznějších součástí kosmetické tradice Orientu, které je pro své jednoduché přírodní složení a vynikající pečující vlastnosti vysoce ceněno i dnes, seznamte se s ním blíže..

  • Cukrová depilace, jak na to?

    Cukrová depilace je velice účinný, jemný a při správném použití i velice jednoduchý způsob odstraňování chloupků i s kořínky. Jak správně s tímto tajemným a zrádným karamelem pracovat?