Vítejte v e-shopu HennaLamda.cz!


Důležité: V týdnu od 12. do 16. 11. nebudeme z technických důvodů odesílat objednávky. Všechny přijaté objednávky budou postupně vyřizovány od pondělí 19. 11. Děkujeme mockrát za pochopení!

Vaše HennaLamda.cz

Na našich stránkách máte možnost nejen nakoupit přírodní kosmetiku od přímého dovozce, ale zejména načerpat velké množství informací o barvení vlasů hennou, orientální cukrové depilaci a tradiční výrobě přírodních olivových mýdel. 

Kategorie

Košík  

Žádné produkty

0 Kč Poštovné
0 Kč Celkem

Objednat

Připojte se k nám


Šátky a šály / Počet produktů: 6

Šátky a šály

Připravili jsme pro Vás široký výběr šátků a šál z Egypta, které Vám zpříjemní pošmourné podzimní a zimní...

Připravili jsme pro Vás široký výběr šátků a šál z Egypta, které Vám zpříjemní pošmourné podzimní a zimní dny, zahřejí a díky svým výrazným a jasným barvám rozzáří Vaše oblečení. Vybírejte z bohaté kombinace barev a vzorů. Nechte se inspirovat a vytvořte si originální barevnou kombinaci přesně podle vašich představ, získejte zajímavý a zároveň praktický módní doplněk, který vás zahřeje. Všechny šátky jsou dovezeny z Egyptské arabské republiky.

Více

  • Začínáte s hennou?


    Zkuste náš fotonávod. Nabízíme názorný příklad, jak postupovat při nanášení henny na vlasy i v případě dvoufázového barvení...

  • Čím je tak výjimečné?

    Mýdlo Aleppo je jednou z nejvýraznějších součástí kosmetické tradice Orientu, které je pro své jednoduché přírodní složení a vynikající pečující vlastnosti vysoce ceněno i dnes, seznamte se s ním blíže..

  • Cukrová depilace, jak na to?

    Cukrová depilace je velice účinný, jemný a při správném použití i velice jednoduchý způsob odstraňování chloupků i s kořínky. Jak správně s tímto tajemným a zrádným karamelem pracovat?