Vítejte v e-shopu HennaLamda.cz!


Důležité: V týdnu od 12. do 16. 11. nebudeme z technických důvodů odesílat objednávky. Všechny přijaté objednávky budou postupně vyřizovány od pondělí 19. 11. Děkujeme mockrát za pochopení!

Vaše HennaLamda.cz

Na našich stránkách máte možnost nejen nakoupit přírodní kosmetiku od přímého dovozce, ale zejména načerpat velké množství informací o barvení vlasů hennou, orientální cukrové depilaci a tradiční výrobě přírodních olivových mýdel. 

Kategorie

Košík  

Žádné produkty

0 Kč Poštovné
0 Kč Celkem

Objednat

Připojte se k nám


Arganový olej Arganeol / Počet produktů: 4

Arganový olej Arganeol

Arganový olej je rostlinný olej získávaný z plodů marockého polopouštního stromu ARGÁNIE TRNITÁ (lat. Argania...

Arganový olej je rostlinný olej získávaný z plodů marockého polopouštního stromu ARGÁNIE TRNITÁ (lat. Argania spinosa). Pokud je arganový olej vyráběn lisováním zastudena, jak je tomu v případě oleje ARGANEOL, jedná se vždy o čistě přírodní produkt bez příměsí. Své jedinečné uplatnění tento olej nachází v kosmetice i při léčbě různých onemocnění.

Arganový olej Arganeol se vyrábí v autentické marocké arganové manufaktuře, která mu zaručuje tu nejvyšší kvalitu.

Arganový olej má silné revitalizační, antioxidační a zvláčňující účinky. Při pravidelné aplikaci spolehlivě obnovuje vitalitu pokožky, vlasů i nehtů, a bojuje proti vráskám, ekzémům, akné, suchým a roztřepeným konečkům vlasů a podobně.

Více o výrobě arganového oleje a jeho jedinečných účincích najdete na internetových stránkách výrobce: www.arganeol.cz

Více

  • Začínáte s hennou?


    Zkuste náš fotonávod. Nabízíme názorný příklad, jak postupovat při nanášení henny na vlasy i v případě dvoufázového barvení...

  • Čím je tak výjimečné?

    Mýdlo Aleppo je jednou z nejvýraznějších součástí kosmetické tradice Orientu, které je pro své jednoduché přírodní složení a vynikající pečující vlastnosti vysoce ceněno i dnes, seznamte se s ním blíže..

  • Cukrová depilace, jak na to?

    Cukrová depilace je velice účinný, jemný a při správném použití i velice jednoduchý způsob odstraňování chloupků i s kořínky. Jak správně s tímto tajemným a zrádným karamelem pracovat?