Vítejte v e-shopu HennaLamda.cz!

Na našich stránkách máte možnost nejen nakoupit přírodní kosmetiku od přímého dovozce, ale zejména načerpat velké množství informací o barvení vlasů hennou, orientální cukrové depilaci a tradiční výrobě přírodních olivových mýdel. 

Kategorie

Košík  

Žádné produkty

0 Kč Poštovné
0 Kč Celkem

Objednat

Připojte se k nám


Arganový olej Arganeol / Počet produktů: 2

Arganový olej Arganeol

Arganový olej je rostlinný olej získávaný z plodů marockého polopouštního stromu ARGÁNIE TRNITÁ (lat. Argania...

Arganový olej je rostlinný olej získávaný z plodů marockého polopouštního stromu ARGÁNIE TRNITÁ (lat. Argania spinosa). Pokud je arganový olej vyráběn lisováním zastudena, jak je tomu v případě oleje ARGANEOL, jedná se vždy o čistě přírodní produkt bez příměsí. Své jedinečné uplatnění tento olej nachází v kosmetice i při léčbě různých onemocnění.

Arganový olej Arganeol se vyrábí v autentické marocké arganové manufaktuře, která mu zaručuje tu nejvyšší kvalitu.

Arganový olej má silné revitalizační, antioxidační a zvláčňující účinky. Při pravidelné aplikaci spolehlivě obnovuje vitalitu pokožky, vlasů i nehtů, a bojuje proti vráskám, ekzémům, akné, suchým a roztřepeným konečkům vlasů a podobně.

Více o výrobě arganového oleje a jeho jedinečných účincích najdete na internetových stránkách výrobce: www.arganeol.cz

Více

  • Začínáte s hennou?


    Zkuste náš fotonávod. Nabízíme názorný příklad, jak postupovat při nanášení henny na vlasy i v případě dvoufázového barvení...

  • Čím je tak výjimečné?

    Mýdlo Aleppo je jednou z nejvýraznějších součástí kosmetické tradice Orientu, které je pro své jednoduché přírodní složení a vynikající pečující vlastnosti vysoce ceněno i dnes, seznamte se s ním blíže..

  • Cukrová depilace, jak na to?

    Cukrová depilace je velice účinný, jemný a při správném použití i velice jednoduchý způsob odstraňování chloupků i s kořínky. Jak správně s tímto tajemným a zrádným karamelem pracovat?