Vítejte v e-shopu HennaLamda.cz!

Na našich stránkách máte možnost nejen nakoupit přírodní kosmetiku od přímého dovozce, ale zejména načerpat velké množství informací o barvení vlasů hennou, orientální cukrové depilaci a tradiční výrobě přírodních olivových mýdel. 

Kategorie

Košík  

Žádné produkty

0 Kč Poštovné
0 Kč Celkem

Objednat

Připojte se k nám


Bambucké máslo BIO Najel Zobrazit v plné velikosti

Bambucké máslo BIO Najel

100% přírodní nerafinované bambucké máslo má všestranné využití v péči o pleť obličeje, rty, pokožku celého těla a vlasy.

Vysoké hydratační účinky a obsažené vitamíny A,D,E a F z něj činí výjimečného a univerzálního pomocníka v péči o suchou a náročnou pleť, poskytuje přirozenou ochranu před nepříznivými vnějšími vlivy, jakými jsou mráz, vítr nebo slunce. Bambucké máslo lze také použít jako výživný vlasový zábal, můžete jej přidat místo oleje do henny, jeho výjimečné hydratační účinky ocení zejména majitelky sušších a lámavých vlasů.

Bambucké máslo (karité) je tradiční africký prostředek pro péči o pleť. Bio bambucké máslo Najel pochází z ženské manufaktury v Ghaně, postavané na principech Fair trade. 100% obsahu výrobku pochází z ekologického zemědělství. Certifikát: ECOCERT

Složení (INCI): INGREDIENTS: BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER

Výrobce: SAS Najjar, Francie

Země původu: Ghana

Hmotnost: 150g

218 Kč

bambucke maslo 150g

  • Začínáte s hennou?


    Zkuste náš fotonávod. Nabízíme názorný příklad, jak postupovat při nanášení henny na vlasy i v případě dvoufázového barvení...

  • Čím je tak výjimečné?

    Mýdlo Aleppo je jednou z nejvýraznějších součástí kosmetické tradice Orientu, které je pro své jednoduché přírodní složení a vynikající pečující vlastnosti vysoce ceněno i dnes, seznamte se s ním blíže..

  • Cukrová depilace, jak na to?

    Cukrová depilace je velice účinný, jemný a při správném použití i velice jednoduchý způsob odstraňování chloupků i s kořínky. Jak správně s tímto tajemným a zrádným karamelem pracovat?