Vítejte v e-shopu HennaLamda.cz!

Na našich stránkách máte možnost nejen nakoupit přírodní kosmetiku od přímého dovozce, ale zejména načerpat velké množství informací o barvení vlasů hennou, orientální cukrové depilaci a tradiční výrobě přírodních olivových mýdel. 

Kategorie

Košík  

Žádné produkty

0 Kč Poštovné
0 Kč Celkem

Objednat

Připojte se k nám


Vzorník odstínů henny

Ukázky odstínů henny Five Fives a návrhy na jejich míchání.

vzorník ostínů egyptské henny Lamda

Vzorník je pouze orientační ukázkou odstupňování a intenzity jednotlivých odstínů egyptské henny.

Při barvení hennou je rozhodující původní barva a struktura vlasů, doba působení hennového zábalu a další faktory, výsledkem je tedy vždy originální barva vlasů.

Pro docílení optimálního odstínu přesně podle vašich představ můžete odstíny henny libovolně míchat, například pro ztmavení přidat podíl černé henny, pro světlejší a výraznější tón přidat zlatou hennu. Pokud se rozhodnete přidat hennu s podílem indiga, opět dbejte odlišného postupu přípravy.

  • Začínáte s hennou?


    Zkuste náš fotonávod. Nabízíme názorný příklad, jak postupovat při nanášení henny na vlasy i v případě dvoufázového barvení...

  • Čím je tak výjimečné?

    Mýdlo Aleppo je jednou z nejvýraznějších součástí kosmetické tradice Orientu, které je pro své jednoduché přírodní složení a vynikající pečující vlastnosti vysoce ceněno i dnes, seznamte se s ním blíže..

  • Cukrová depilace, jak na to?

    Cukrová depilace je velice účinný, jemný a při správném použití i velice jednoduchý způsob odstraňování chloupků i s kořínky. Jak správně s tímto tajemným a zrádným karamelem pracovat?