Vítejte v e-shopu HennaLamda.cz!


Důležité: V týdnu od 12. do 16. 11. nebudeme z technických důvodů odesílat objednávky. Všechny přijaté objednávky budou postupně vyřizovány od pondělí 19. 11. Děkujeme mockrát za pochopení!

Vaše HennaLamda.cz

Na našich stránkách máte možnost nejen nakoupit přírodní kosmetiku od přímého dovozce, ale zejména načerpat velké množství informací o barvení vlasů hennou, orientální cukrové depilaci a tradiční výrobě přírodních olivových mýdel. 

Kategorie

Košík  

Žádné produkty

0 Kč Poštovné
0 Kč Celkem

Objednat

Připojte se k nám


Tradiční způsob depilace

K odstraňování chloupků v naší moderní společnosti bylo vyvinuto mnoho prostředků. Existuje ale velice jednoduchý, levný přitom velice účinný,            
v zemích Orientu běžně používaný a staletími prověřený prostředek, jak se zbavit nežádoucích chloupků na těle.

Navíc je to způsob bezbolestný s dlouhotrvajícím účinkem. Je založený na využití zkaramelizované cukrové pasty, která se teplem a propracováváním stane vláčnou a přilnavou. Z té je pak možné vytvořit proužek, který se roztáhne po pokožce. Cukrová hmota dokonale přilne a přichytí se k chloupkům. Ty potom při odstraňování cukrového proužku zůstávají v cukrové hmotě. A protože je cukrová hmota přichytí velmi pevně, chloupky jsou vytrhávány i s kořínky. Taková depilace pak opravdu vydrží.

Zároveň odstraňuje i odumřelé kožní buňky a díky přirozeným antiseptickým vlastnostem cukru nezpůsobuje podráždění pokožky a zarůstání chloupků. Při jejím použití nepotřebujete žádné další přípravky, odstranění zbytků cukrové pasty na pokožce snadno provedete teplou vodou. Díky čistě přírodnímu a jednoduchému složení nemusíte s obavami vystavovat pokožku působení neznámých syntetických  látek. Pouze zpracování cukrové hmoty a získání cviku při práci vyžaduje trochu úsilí, dlouhotrvající efekt cukrové depilace je však sladkou odměnou.

Jedná se o velmi jemnou a šetrnou metodu, lze s ní pracovat i na nerovných místech, proto slouží k depilaci nejen nohou, ale je to především nenahraditelný prostředek k depilaci podpaží a třísel. A protože lze pracovat i s velmi malým kouskem a postupovat pomalu a s citem, je ideální k jemým korekcím v obličejových partiích.

  • Začínáte s hennou?


    Zkuste náš fotonávod. Nabízíme názorný příklad, jak postupovat při nanášení henny na vlasy i v případě dvoufázového barvení...

  • Čím je tak výjimečné?

    Mýdlo Aleppo je jednou z nejvýraznějších součástí kosmetické tradice Orientu, které je pro své jednoduché přírodní složení a vynikající pečující vlastnosti vysoce ceněno i dnes, seznamte se s ním blíže..

  • Cukrová depilace, jak na to?

    Cukrová depilace je velice účinný, jemný a při správném použití i velice jednoduchý způsob odstraňování chloupků i s kořínky. Jak správně s tímto tajemným a zrádným karamelem pracovat?