Vítejte v e-shopu HennaLamda.cz!

Na našich stránkách máte možnost nejen nakoupit přírodní kosmetiku od přímého dovozce, ale zejména načerpat velké množství informací o barvení vlasů hennou, orientální cukrové depilaci a tradiční výrobě přírodních olivových mýdel. 

Kategorie

Košík  

Žádné produkty

0 Kč Poštovné
0 Kč Celkem

Objednat

Připojte se k nám


Tradiční způsob depilace

K odstraňování chloupků v naší moderní společnosti bylo vyvinuto mnoho prostředků. Existuje ale velice jednoduchý, levný přitom velice účinný,            
v zemích Orientu běžně používaný a staletími prověřený prostředek, jak se zbavit nežádoucích chloupků na těle.

Navíc je to způsob bezbolestný s dlouhotrvajícím účinkem. Je založený na využití zkaramelizované cukrové pasty, která se teplem a propracováváním stane vláčnou a přilnavou. Z té je pak možné vytvořit proužek, který se roztáhne po pokožce. Cukrová hmota dokonale přilne a přichytí se k chloupkům. Ty potom při odstraňování cukrového proužku zůstávají v cukrové hmotě. A protože je cukrová hmota přichytí velmi pevně, chloupky jsou vytrhávány i s kořínky. Taková depilace pak opravdu vydrží.

Zároveň odstraňuje i odumřelé kožní buňky a díky přirozeným antiseptickým vlastnostem cukru nezpůsobuje podráždění pokožky a zarůstání chloupků. Při jejím použití nepotřebujete žádné další přípravky, odstranění zbytků cukrové pasty na pokožce snadno provedete teplou vodou. Díky čistě přírodnímu a jednoduchému složení nemusíte s obavami vystavovat pokožku působení neznámých syntetických  látek. Pouze zpracování cukrové hmoty a získání cviku při práci vyžaduje trochu úsilí, dlouhotrvající efekt cukrové depilace je však sladkou odměnou.

Jedná se o velmi jemnou a šetrnou metodu, lze s ní pracovat i na nerovných místech, proto slouží k depilaci nejen nohou, ale je to především nenahraditelný prostředek k depilaci podpaží a třísel. A protože lze pracovat i s velmi malým kouskem a postupovat pomalu a s citem, je ideální k jemým korekcím v obličejových partiích.

  • Začínáte s hennou?


    Zkuste náš fotonávod. Nabízíme názorný příklad, jak postupovat při nanášení henny na vlasy i v případě dvoufázového barvení...

  • Čím je tak výjimečné?

    Mýdlo Aleppo je jednou z nejvýraznějších součástí kosmetické tradice Orientu, které je pro své jednoduché přírodní složení a vynikající pečující vlastnosti vysoce ceněno i dnes, seznamte se s ním blíže..

  • Cukrová depilace, jak na to?

    Cukrová depilace je velice účinný, jemný a při správném použití i velice jednoduchý způsob odstraňování chloupků i s kořínky. Jak správně s tímto tajemným a zrádným karamelem pracovat?