Vítejte v e-shopu HennaLamda.cz!

Na našich stránkách máte možnost nejen nakoupit přírodní kosmetiku od přímého dovozce, ale zejména načerpat velké množství informací o barvení vlasů hennou, orientální cukrové depilaci a tradiční výrobě přírodních olivových mýdel. 

Kategorie

Košík  

Žádné produkty

0 Kč Poštovné
0 Kč Celkem

Objednat

Připojte se k nám


Směsi henny s dalšími bylinami

Čistá henna Lawsonia inermis je základem i dalších barevných odstínů. Dalších barevných výsledků je dosaženo přidáním dalších jemně mletých bylinek, jakými jsou kurkuma, skořice, heřmánek, ibišek, rebarbora a černý čaj. Ani do těchto odstínů nejsou přidána syntetická aditiva, jsou tedy opět 100% přírodní. Tyto přidané byliny mění nejen barvící vlastnosti směsí s označením zlatá, měděná a hnědá, ale zároveň jsou pečlivě vybírány tak, aby byly svými účinky přínosem pro vlasy a vlasovou pokožku. Stejně tak přidané byliny ovlivňují barvu a vůni hennového prášku, zejména v případě měděného a hnědého odstínu ustupuje charakteristická vůně čisté henny do pozadí, aby její místo zaujala jemná vůně orientálního koření.

Světlé odstíny henny Five Fives mají spíše tónovací vlastnosti a po prvním použití je lze snadněji vymýt než například čistou hennu, jsou tedy vhodné pro ty, kteří chtejí oživit barvu vlasů, ozkoušet trochu jinou barevnost a především zregenerovat. Pokud máte zájem o výrazné barvy, které drží, použijte čistou Hennu Herb (případně směs s ní) nebo tmavé odstíny s indigem.

Pro lepší představu o barevnosti jednotlivých odstínů použijte náš vzorník.

egyptská henna zlatá - 100% přírodníHenna Lamda zlatá je ideálním prostředkem pro tónování vlasů od popelavě blond až po středně hnědé, zlatavé odlesky oživují barvu a díky regeneračním schopnostem získají vlasy pevnost a sílu. V případě světlých blond vlasů tónuje do zlatavě-medových odstínů díky jedné ze složek směsi - Lawsonii inermis. V případě chemicky odbarvených blond vlasů doporučujeme postupovat s nejvyšší opatrností a zlatou hennu například přidávat postupně po lžičkách do jogurtových zábalů. Na tmavých vlasech bude barevný efekt minimální, regenerační účinek nikoli!
Složení: Curcuma Longa Root Powder, Chamomilla Recutita Flower Powder, Camellia Sinensis Leaf Powder, Henna, Hibiscus Sabdariffa Flower Powder, Cinnamomum Zeylanicum Bark Powder

egyptská henna měděná - 100% přírodní

Henna Lamda měděná tónuje vlasy od světlých až po středně hnědé do měděných a medových odstínů, na tmavších vlasech již barevný efekt nebude výrazný. Využijte pro regeneraci a úpravu stávající barvy v případě, že netoužíte po sytě zrzavých a červených odstínech čisté henny. 
Složení: Henna, Hibiscus Sabdariffa, Camellia Sinensis Leaf Powder, Cinnamomum Zeylanicum, Chamomilla Recutita Flower, Curcuma Longa  Rootegyptská henna hnědá - 100% přírodní

Henna Lamda hnědá barví světle až tmavě hnědé vlasy do plných lesklých tónů teplé hnědé až kaštanové. Složení hnědé henny je velmi šetrné bez obsahu indiga, nedosahuje tedy důrazných barevných efektů, velmi světlé vlasy získají o několik tónu tmavší barvu s výraznějšími zlatavými odlesky, výrazně syté hnědé barvy dosáhnete mícháním hnědé henny s tmavě hnědým odstínem.

Složení:  Henna, Cinnamomum Zeylanicum Bark Powder, Hibiscus Sabdariffa Flower Powder, Camellia Sinensis Leaf Powder, Curcuma Longa Root Powder, Chamomilla Recutita Flower Powder.

 

  • Začínáte s hennou?


    Zkuste náš fotonávod. Nabízíme názorný příklad, jak postupovat při nanášení henny na vlasy i v případě dvoufázového barvení...

  • Čím je tak výjimečné?

    Mýdlo Aleppo je jednou z nejvýraznějších součástí kosmetické tradice Orientu, které je pro své jednoduché přírodní složení a vynikající pečující vlastnosti vysoce ceněno i dnes, seznamte se s ním blíže..

  • Cukrová depilace, jak na to?

    Cukrová depilace je velice účinný, jemný a při správném použití i velice jednoduchý způsob odstraňování chloupků i s kořínky. Jak správně s tímto tajemným a zrádným karamelem pracovat?