Vítejte v e-shopu HennaLamda.cz!

Na našich stránkách máte možnost nejen nakoupit přírodní kosmetiku od přímého dovozce, ale zejména načerpat velké množství informací o barvení vlasů hennou, orientální cukrové depilaci a tradiční výrobě přírodních olivových mýdel. 

Kategorie

Košík  

Žádné produkty

0 Kč Poštovné
0 Kč Celkem

Objednat

Připojte se k nám


Směsi henny a indiga

 

Tmavé odstíny egyptské henny Five Fives jsou vyrobeny z čistě přírodní směsi dvou bylin: čisté henny - Lawsonie inermis a indiga, jehož přirozenou složkou je modré barvivo, které v kombinaci s čistou hennou na vlasech vytváří odstíny tmavě hnědé až černé. Při barvení vlasů směsnou hennou s obsahem indiga doporučujeme věnovat větší pozornost přípravě henny i vlasů před barvením. Hennu rozmíchávejte podle návodu, tzn. zalévejte horkou vodou do 50 stupňů, nepřidávejte kyselé složky a rozdělanou směs nenechávejte odstát. Pigment indiga barví krátce a rychle, horká voda o vysokých teplotách jej ničí stejně jako kyselé prostředí. Naopak, pro zvýraznění tmavé barvy a její vyšší stálost přidejte ke směsi lžičku soli. Na odbarvené a velmi světlé vlasy (včetně vysokého procenta šedin) doporučujeme použít dvoufázové barvení dle našeho návodu. Rostlinná barva na bázi indiga je zároveň náchylnější na používání vlasové kosmetiky se silikony než čistá henna, proto doporučujeme před barvením vlasy důkladně umýt přírodním šamponem nebo mýdlem Aleppo.

egyptská henna tmavě hnědá - 100% přírodní

Henna Lamda tmavě hnědá je 100% přírodní jemně mletá směs vytvořená pouze ze silně barvícího egyptského indiga a oblíbené čisté Henny Herb pro plné tmavě hnědé, kaštanové a čokoládové odstíny. Vhodné pro tónování vlasů od světle hnědých až po tmavé, v případě vysokého podílu šedých vlasů, přirozeně velmi světlých nebo chemicky odbarvených vlasů doporučujeme provést tzv. dvoufázové barvení

egyptská henna černá - 100% přírodní
Henna Lamda černá je 100% přírodní jemně mletá směs vytvořená pouze ze silně barvícího egyptského indiga a oblíbené čisté Henny Herb pro výrazné temně hnědé až studeně černé odstíny. Vhodné zejména pro barvení vlasů od světle hnědých až po tmavé, v případě vysokého podílu šedých vlasů, přirozeně světlých nebo chemicky odbarvených vlasů doporučujeme provést tzv. dvoufázové barvení. Rovnež můžete využít pro ztmavení jiného vybraného odstínu henny.

  • Začínáte s hennou?


    Zkuste náš fotonávod. Nabízíme názorný příklad, jak postupovat při nanášení henny na vlasy i v případě dvoufázového barvení...

  • Čím je tak výjimečné?

    Mýdlo Aleppo je jednou z nejvýraznějších součástí kosmetické tradice Orientu, které je pro své jednoduché přírodní složení a vynikající pečující vlastnosti vysoce ceněno i dnes, seznamte se s ním blíže..

  • Cukrová depilace, jak na to?

    Cukrová depilace je velice účinný, jemný a při správném použití i velice jednoduchý způsob odstraňování chloupků i s kořínky. Jak správně s tímto tajemným a zrádným karamelem pracovat?