Vítejte v e-shopu HennaLamda.cz!

Na našich stránkách máte možnost nejen nakoupit přírodní kosmetiku od přímého dovozce, ale zejména načerpat velké množství informací o barvení vlasů hennou, orientální cukrové depilaci a tradiční výrobě přírodních olivových mýdel. 

Kategorie

Košík  

Žádné produkty

0 Kč Poštovné
0 Kč Celkem

Objednat

Připojte se k nám


Cukrová depilační pasta Najel Zobrazit v plné velikosti

Cukrová depilační pasta Najel

BIO certifikovaná přírodní cukrová pasta z cukrové třtiny. Cukrová pasta doplněná o špachtli a textilní pásky představuje komfortnější způsob využití všech předností klasické cukrové depilace. Cukrová pasta odstraňuje chloupky i s kořínky, hladká pokožka vydrží 3-4 týdny bez podráždění a nežádoucího zarůstaní chloupků. Při pravidelném používání chloupky zeslábnou a rostou pomaleji. Ideální pro depilaci nohou i dalších částí těla: podpaží, obličeje, třísel.

Použití: 

 1. Nádobu s pastou nahřejte několik minut ve vodní lázni s teplou vodou. Pomocí špachtle naberte cukrovou pastu a na umyté a osušené pokožce vytvořte velmi tenkou vrstvu pasty. 
 2. Přiložte textilní pásek a strhněte. Textilní pásek použijte víckrát po sobě, dokud neztratí přilnavost. Poté umyjte teplou vodou a po osušení použijte pro příští depilaci.

 

Balení obsahuje 350g cukrové pasty, 1 plastovou špachtli a 12 pásku pro opakované použití.

Složení (INCI): SUCROSE (cukr z cukrové třtiny), AQUA, CITRIC ACID.

Cukrová pasta ze 100% přírodní surovin. 83% těchto surovin pochází z ekologického zemědělství.

Certifikováno Ecocert.

Výrobce: SAS Najjar, Francie.

 

268 Kč

NDepil

0 další produkt/y v této kategorii

 • Začínáte s hennou?


  Zkuste náš fotonávod. Nabízíme názorný příklad, jak postupovat při nanášení henny na vlasy i v případě dvoufázového barvení...

 • Čím je tak výjimečné?

  Mýdlo Aleppo je jednou z nejvýraznějších součástí kosmetické tradice Orientu, které je pro své jednoduché přírodní složení a vynikající pečující vlastnosti vysoce ceněno i dnes, seznamte se s ním blíže..

 • Cukrová depilace, jak na to?

  Cukrová depilace je velice účinný, jemný a při správném použití i velice jednoduchý způsob odstraňování chloupků i s kořínky. Jak správně s tímto tajemným a zrádným karamelem pracovat?