Vítejte v e-shopu HennaLamda.cz!


Důležité: V týdnu od 12. do 16. 11. nebudeme z technických důvodů odesílat objednávky. Všechny přijaté objednávky budou postupně vyřizovány od pondělí 19. 11. Děkujeme mockrát za pochopení!

Vaše HennaLamda.cz

Na našich stránkách máte možnost nejen nakoupit přírodní kosmetiku od přímého dovozce, ale zejména načerpat velké množství informací o barvení vlasů hennou, orientální cukrové depilaci a tradiční výrobě přírodních olivových mýdel. 

Kategorie

Košík  

Žádné produkty

0 Kč Poštovné
0 Kč Celkem

Objednat

Připojte se k nám


Cukrová depilační pasta Najel Zobrazit v plné velikosti

Cukrová depilační pasta Najel

BIO certifikovaná přírodní cukrová pasta z cukrové třtiny. Cukrová pasta doplněná o špachtli a textilní pásky představuje komfortnější způsob využití všech předností klasické cukrové depilace. Cukrová pasta odstraňuje chloupky i s kořínky, hladká pokožka vydrží 3-4 týdny bez podráždění a nežádoucího zarůstaní chloupků. Při pravidelném používání chloupky zeslábnou a rostou pomaleji. Ideální pro depilaci nohou i dalších částí těla: podpaží, obličeje, třísel.

Použití: 

 1. Nádobu s pastou nahřejte několik minut ve vodní lázni s teplou vodou. Pomocí špachtle naberte cukrovou pastu a na umyté a osušené pokožce vytvořte velmi tenkou vrstvu pasty. 
 2. Přiložte textilní pásek a strhněte. Textilní pásek použijte víckrát po sobě, dokud neztratí přilnavost. Poté umyjte teplou vodou a po osušení použijte pro příští depilaci.

 

Balení obsahuje 350g cukrové pasty, 1 plastovou špachtli a 12 pásku pro opakované použití.

Složení (INCI): SUCROSE (cukr z cukrové třtiny), AQUA, CITRIC ACID.

Cukrová pasta ze 100% přírodní surovin. 83% těchto surovin pochází z ekologického zemědělství.

Certifikováno Ecocert.

Výrobce: SAS Najjar, Francie.

 

268 Kč

NDepil

0 další produkt/y v této kategorii

 • Začínáte s hennou?


  Zkuste náš fotonávod. Nabízíme názorný příklad, jak postupovat při nanášení henny na vlasy i v případě dvoufázového barvení...

 • Čím je tak výjimečné?

  Mýdlo Aleppo je jednou z nejvýraznějších součástí kosmetické tradice Orientu, které je pro své jednoduché přírodní složení a vynikající pečující vlastnosti vysoce ceněno i dnes, seznamte se s ním blíže..

 • Cukrová depilace, jak na to?

  Cukrová depilace je velice účinný, jemný a při správném použití i velice jednoduchý způsob odstraňování chloupků i s kořínky. Jak správně s tímto tajemným a zrádným karamelem pracovat?