Vítejte v e-shopu HennaLamda.cz!


Důležité: V týdnu od 12. do 16. 11. nebudeme z technických důvodů odesílat objednávky. Všechny přijaté objednávky budou postupně vyřizovány od pondělí 19. 11. Děkujeme mockrát za pochopení!

Vaše HennaLamda.cz

Na našich stránkách máte možnost nejen nakoupit přírodní kosmetiku od přímého dovozce, ale zejména načerpat velké množství informací o barvení vlasů hennou, orientální cukrové depilaci a tradiční výrobě přírodních olivových mýdel. 

Kategorie

Košík  

Žádné produkty

0 Kč Poštovné
0 Kč Celkem

Objednat

Připojte se k nám


Sedr - bezbarvý regenerační zábal Zobrazit v plné velikosti

Sedr - bezbarvý regenerační zábal

100% přírodní bezbarvý regenerační zábal je čistým přírodním prostředkem pro péči o poškozené vlasy se sklony k nadměrnému maštění. Obsahuje pouze jednodruhový prášek z listů rostliny rodu cicimek, na Blízkém východě známé pod názvem “sedr”, která je tradičně využívána v péči o křehké a lámavé vlasy i pokožku se sklonem k tvorbě lupů a podráždění. Listy rostliny jsou pečlivě vybírány, usušeny a následně rozemlety na  velice jemný prášek vysoké kvality, který usnadňuje aplikaci i vymývání vlasového zábalu.

Posiluje vlasové vlákno od kořínků ke konečkům, dodává vlasům objem, zklidňuje a napomáhá předcházet problémům s vlasovou pokožkou. Vhodné zejméne pro vlasy bez objemu se sklonem k pramínkovatění, rychlému maštění a plihnutí stejně jako pro vlasy, které ztratily svou přirozenou vlnitost.

Vlasový zábal díky svým jemným mycím vlastnostem napomáhá ostraňovat nečistoty a přebytečný maz, podporuje obnovu vlasového vlákna, v případě vlnitých vlasů napomáhá definovat vlny. Zcela bez barvících účinků. Prášek je možné po rozmíchání s vodou použít jako vlasový zábal nebo čistě bylinný šampon pro mytí vlasů. 

Složení (INCI): Zizyphus Spina-Christi Leaf (Sedr)

Balení : 100g

Výrobce: Five Fives

Země původu: Egypt

Netestováno na zvířatech.

Více informací

139 Kč

sedr 100g

Návod 1 - klasický zábal: Prášek přelijeme horkou vodou a mícháme, až se vytvoří hustá kaše. Naneseme na vlhké vlasy. Zabalíme do igelitu a necháme působit 1/2 -1h, poté důkladně vymyjeme. Balení vystačí na 1-2 použití pro dlouhé vlasy. 

Návod 2 - bylinný šampon: Dvě polévkové lžíce prášku rozmícháme s teplou vodou a mícháme, až se vytvoří hustá kaše, tu naneseme na horní polovinu vlasů a vmasírujeme důkladně ke kořínkům. Necháme působit 10 - 20 minut, poté vlasy ve sprše navlhčíme včetně délek a pastu ve vlasech důkladně promneme. Vlasy důkladně umyjeme teplou vodou, výsledkem jsou měkké poddajné vlasy a důkladné odstranění nečistot.

  • Začínáte s hennou?


    Zkuste náš fotonávod. Nabízíme názorný příklad, jak postupovat při nanášení henny na vlasy i v případě dvoufázového barvení...

  • Čím je tak výjimečné?

    Mýdlo Aleppo je jednou z nejvýraznějších součástí kosmetické tradice Orientu, které je pro své jednoduché přírodní složení a vynikající pečující vlastnosti vysoce ceněno i dnes, seznamte se s ním blíže..

  • Cukrová depilace, jak na to?

    Cukrová depilace je velice účinný, jemný a při správném použití i velice jednoduchý způsob odstraňování chloupků i s kořínky. Jak správně s tímto tajemným a zrádným karamelem pracovat?