Vítejte v e-shopu HennaLamda.cz!

Na našich stránkách máte možnost nejen nakoupit přírodní kosmetiku od přímého dovozce, ale zejména načerpat velké množství informací o barvení vlasů hennou, orientální cukrové depilaci a tradiční výrobě přírodních olivových mýdel. 

Kategorie

Košík  

Žádné produkty

0 Kč Poštovné
0 Kč Celkem

Objednat

Připojte se k nám


Mýdlo Aleppo Najel s olejem z černuchy seté Zobrazit v plné velikosti

Mýdlo Aleppo Najel s olejem z černuchy seté

Pro všechny typy pleti.

Objevte pozitivní účinky Mýdla Aleppo v kombinaci s četnými výhodami oleje 

z černuchy seté (černého kmínu). Olej z černuchy seté je bohatý na vitamín E a pro své protizánětlivé a hojivé účinky ceněn v kosmetickém průmyslu. Pro všechny typy pleti.

Složení (INCI): SODIUM OLIVATE, AQUA (WATER), GLYCERIN, NIGELLA SATIVA (BLACK CUMIN) SEED OIL, SODIUM LAURELATE, SODIUM CHLORIDE, SODIUM HYDROXIDE.

Výrobce: SAS Najjar, Francie

Země původu: Sýrie

Hmotnost: 100g

92 Kč

MAN nigella

  • Začínáte s hennou?


    Zkuste náš fotonávod. Nabízíme názorný příklad, jak postupovat při nanášení henny na vlasy i v případě dvoufázového barvení...

  • Čím je tak výjimečné?

    Mýdlo Aleppo je jednou z nejvýraznějších součástí kosmetické tradice Orientu, které je pro své jednoduché přírodní složení a vynikající pečující vlastnosti vysoce ceněno i dnes, seznamte se s ním blíže..

  • Cukrová depilace, jak na to?

    Cukrová depilace je velice účinný, jemný a při správném použití i velice jednoduchý způsob odstraňování chloupků i s kořínky. Jak správně s tímto tajemným a zrádným karamelem pracovat?