Vítejte v e-shopu HennaLamda.cz!

Na našich stránkách máte možnost nejen nakoupit přírodní kosmetiku od přímého dovozce, ale zejména načerpat velké množství informací o barvení vlasů hennou, orientální cukrové depilaci a tradiční výrobě olivových mýdel v Aleppu. 

Košík  

Žádné produkty

0 Kč Poštovné
0 Kč Celkem

Objednat

Připojte se k nám


Olej z černuchy seté Zobrazit v plné velikosti

Olej z černuchy seté

Černucha setá, která je známa také pod názvem “černý kmín”, má pro své antibakteriální a protizánětlivé účinky nezastupitelné místo v tradiční lidové medicíně Blízkého východu, olej z jejích semen byl již ve starověkém Egyptě užíván jako kosmetický regenerační a hojivý prostředek. Jakožto bohatý zdroj esenciálních mastných kyselin vyhlazuje a regeneruje i tu nejcitlivější pokožku a napomáhá zmírňovat její alergické reakce.

Užití: Naneste několik kapek na navlhčenou pokožku a jemně vmasírujte.

Složení (INCI): NIGELLA SATIVA SEED OIL

Výrobce: SAS Najjar, Francie

Obsah: 125ml

Obal: tmavý plast

238 Kč

olej cernucha seta

  • Začínáte s hennou?


    Zkuste náš fotonávod. Nabízíme názorný příklad, jak postupovat při nanášení henny na vlasy i v případě dvoufázového barvení...

  • Čím je tak výjimečné?

    Mýdlo Aleppo je jednou z nejvýraznějších součástí kosmetické tradice Orientu, které je pro své jednoduché přírodní složení a vynikající pečující vlastnosti vysoce ceněno i dnes, seznamte se s ním blíže..

  • Cukrová depilace, jak na to?

    Cukrová depilace je velice účinný, jemný a při správném použití i velice jednoduchý způsob odstraňování chloupků i s kořínky. Jak správně s tímto tajemným a zrádným karamelem pracovat?