Vítejte v e-shopu HennaLamda.cz!

Na našich stránkách máte možnost nejen nakoupit přírodní kosmetiku od přímého dovozce, ale zejména načerpat velké množství informací o barvení vlasů hennou, orientální cukrové depilaci a tradiční výrobě přírodních olivových mýdel. 

Kategorie

Košík  

Žádné produkty

0 Kč Poštovné
0 Kč Celkem

Objednat

Připojte se k nám


Opunciový olej Zobrazit v plné velikosti

Opunciový olej

Péče proti vráskám pro zralou pleť.

Zastudena lisovaný opunciový olej je považován za skutečný elixír krásy pro své jedinečné hojivé a protivráskové působení. Regenerační účinky oleje napomáhají navrátit pleti její pružnost a elasticitu. Vhodné pro všechny typy pleti včetně citlivé. Opunciový olej má široké a univerzální využití jako lokální léče všude tam, kde je třeba pokožku intenzivně regenerovat: na obličejové vrásky, oční okolí, pokožku krku a dekoltu, na nehtová lůžku a mnoho dalších míst.

Opunciový olej Najel pochází z prvního lisu semen opuncie provedeného zastudena od syrského malovýrobce, který při procesu výroby využívá tradičních ručních postupů.

100% přírodní obsah výrobku. 

Certifikát: Ecocert. 

Výrobce: SAS NAJJAR, Francie.

Země původu: Sýrie

Složení (INCI): OPUNTIA FICUS INDICA SEED OIL, LIMONENE.

Obsah: 80ml

640 Kč

opunciovy olej

  • Začínáte s hennou?


    Zkuste náš fotonávod. Nabízíme názorný příklad, jak postupovat při nanášení henny na vlasy i v případě dvoufázového barvení...

  • Čím je tak výjimečné?

    Mýdlo Aleppo je jednou z nejvýraznějších součástí kosmetické tradice Orientu, které je pro své jednoduché přírodní složení a vynikající pečující vlastnosti vysoce ceněno i dnes, seznamte se s ním blíže..

  • Cukrová depilace, jak na to?

    Cukrová depilace je velice účinný, jemný a při správném použití i velice jednoduchý způsob odstraňování chloupků i s kořínky. Jak správně s tímto tajemným a zrádným karamelem pracovat?