Vítejte v e-shopu HennaLamda.cz!

Na našich stránkách máte možnost nejen nakoupit přírodní kosmetiku od přímého dovozce, ale zejména načerpat velké množství informací o barvení vlasů hennou, orientální cukrové depilaci a tradiční výrobě přírodních olivových mýdel. 

Kategorie

Košík  

Žádné produkty

0 Kč Poštovné
0 Kč Celkem

Objednat

Připojte se k nám


Zubní gel s karnosinem a kokosovým olejem Zobrazit v plné velikosti

Zubní gel s karnosinem a kokosovým olejem

Zubní gel je určený k běžnému čištění zubů jako alternativa zubních past. Neobsahuje fluor v žádné podobě, příznivých účinků na zuby a dásně je dosaženo pomocí přirozených a přírodních látek: karnosinem, betaglukany, koenzymem Q10 a kokosovým olejem.

Kokosový olej - efektivně potlačuje množení streptokoků v dutině ústní, má přirozený bělící účinek. 

Karnosin, Betaglukany, Koenzym Q10 - významné antioxidanty účinné proti paradentóze, urychlují obnovu tkání a hojení ran. 

Chlorofyl - působní antibakteriálně, proti překyselení v dutině ústní, má deodorační účinek, zubní gel díky obsahu chlorofylu získává typickou zelenou barvu.

Xylitol - snižuje kazivost zubů.

Doporučujeme čistit zuby alespoň 2 minuty, což je doba potřebná pro aktivaci účinků kokosového oleje prostřednictvím enzymů, pro zvýšení pozitivního efektu je možné ponechat směs v ústní dutině alespoň dalších pět minut. Vhodné i pro automatické, rotační zubní kartáčky.  

Vyvinuto ve spolupráci s předním evropským odborníkem na mitochondriální medicínu MUDr. Michaelem Kučerou, který se primárně zabývá harmonizací buněčných funkci lidského organismu aplikací přírodních a přirozených látek formou potravinových doplňků. Vyrobeno v České republice farmaceutickou společností z nejkvalitnějších surovin světového trhu.

Vakuový aplikátor zaručuje úplné spotřebování produktu, balení určeno ke stání na podstavci.

Složení (INCI): Aqua, Glycerin, Sodium Bicarbonate, Xylitol, Silica, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Hydroxyethylcellulose, Sorbitol, Hydrogenated Coconut Oil, Beta-Glucan, Ubiquinone, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Mentha Piperita Oil, Potassium Sorbate, Methyl Salicylate, Carnosine, CI 75810, D-Limonene.

Obsah: 75ml 

Výrobce: pro Alystra s.r.o. vyrábí Biomedica spol. s.r.o.

Země původu: Česká republika

Netestováno na zvířatech

186 Kč

zubni gel

0 další produkt/y v této kategorii

  • Začínáte s hennou?


    Zkuste náš fotonávod. Nabízíme názorný příklad, jak postupovat při nanášení henny na vlasy i v případě dvoufázového barvení...

  • Čím je tak výjimečné?

    Mýdlo Aleppo je jednou z nejvýraznějších součástí kosmetické tradice Orientu, které je pro své jednoduché přírodní složení a vynikající pečující vlastnosti vysoce ceněno i dnes, seznamte se s ním blíže..

  • Cukrová depilace, jak na to?

    Cukrová depilace je velice účinný, jemný a při správném použití i velice jednoduchý způsob odstraňování chloupků i s kořínky. Jak správně s tímto tajemným a zrádným karamelem pracovat?