Vítejte v e-shopu HennaLamda.cz!


Důležité: V týdnu od 12. do 16. 11. nebudeme z technických důvodů odesílat objednávky. Všechny přijaté objednávky budou postupně vyřizovány od pondělí 19. 11. Děkujeme mockrát za pochopení!

Vaše HennaLamda.cz

Na našich stránkách máte možnost nejen nakoupit přírodní kosmetiku od přímého dovozce, ale zejména načerpat velké množství informací o barvení vlasů hennou, orientální cukrové depilaci a tradiční výrobě přírodních olivových mýdel. 

Kategorie

Košík  

Žádné produkty

0 Kč Poštovné
0 Kč Celkem

Objednat

Připojte se k nám


Zubní gel s karnosinem a kokosovým olejem Zobrazit v plné velikosti

Zubní gel s karnosinem a kokosovým olejem

Zubní gel je určený k běžnému čištění zubů jako alternativa zubních past. Neobsahuje fluor v žádné podobě, příznivých účinků na zuby a dásně je dosaženo pomocí přirozených a přírodních látek: karnosinem, betaglukany, koenzymem Q10 a kokosovým olejem.

Kokosový olej - efektivně potlačuje množení streptokoků v dutině ústní, má přirozený bělící účinek. 

Karnosin, Betaglukany, Koenzym Q10 - významné antioxidanty účinné proti paradentóze, urychlují obnovu tkání a hojení ran. 

Chlorofyl - působní antibakteriálně, proti překyselení v dutině ústní, má deodorační účinek, zubní gel díky obsahu chlorofylu získává typickou zelenou barvu.

Xylitol - snižuje kazivost zubů.

Doporučujeme čistit zuby alespoň 2 minuty, což je doba potřebná pro aktivaci účinků kokosového oleje prostřednictvím enzymů, pro zvýšení pozitivního efektu je možné ponechat směs v ústní dutině alespoň dalších pět minut. Vhodné i pro automatické, rotační zubní kartáčky.  

Vyvinuto ve spolupráci s předním evropským odborníkem na mitochondriální medicínu MUDr. Michaelem Kučerou, který se primárně zabývá harmonizací buněčných funkci lidského organismu aplikací přírodních a přirozených látek formou potravinových doplňků. Vyrobeno v České republice farmaceutickou společností z nejkvalitnějších surovin světového trhu.

Vakuový aplikátor zaručuje úplné spotřebování produktu, balení určeno ke stání na podstavci.

Složení (INCI): Aqua, Glycerin, Sodium Bicarbonate, Xylitol, Silica, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Hydroxyethylcellulose, Sorbitol, Hydrogenated Coconut Oil, Beta-Glucan, Ubiquinone, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Mentha Piperita Oil, Potassium Sorbate, Methyl Salicylate, Carnosine, CI 75810, D-Limonene.

Obsah: 75ml 

Výrobce: pro Alystra s.r.o. vyrábí Biomedica spol. s.r.o.

Země původu: Česká republika

Netestováno na zvířatech

186 Kč

zubni gel

0 další produkt/y v této kategorii

  • Začínáte s hennou?


    Zkuste náš fotonávod. Nabízíme názorný příklad, jak postupovat při nanášení henny na vlasy i v případě dvoufázového barvení...

  • Čím je tak výjimečné?

    Mýdlo Aleppo je jednou z nejvýraznějších součástí kosmetické tradice Orientu, které je pro své jednoduché přírodní složení a vynikající pečující vlastnosti vysoce ceněno i dnes, seznamte se s ním blíže..

  • Cukrová depilace, jak na to?

    Cukrová depilace je velice účinný, jemný a při správném použití i velice jednoduchý způsob odstraňování chloupků i s kořínky. Jak správně s tímto tajemným a zrádným karamelem pracovat?